Tekil mesaj gösterimi
Alt 09 Nisan 2023, 22:25   #2
JConsult
Regex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Postbit bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Yanıt: Vbulletin yeni üye yeni konu yardım

Kodlayan: JeSteR mı? Yemin ederim içtiğim şeyi ağzımdan ekrana püskürttüm.

@[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!]'ın IRC forum sitesi varken ona vBulletin ile ilgili teknik konularda yardımcı oluyordum. Bu eklentiyi de şu an emin değilim ama bizzat onun forumuna ya ben kurdum ya da @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] (Uğur) kurmuştu. Kodlayan JeSteR ha? Vay anasını beee. Analar ne coderlar doğuruyormuş da haberimiz yok. Zaten herkes coder anasını satim. @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] sen ne diyorsun bu konuda? Biz ölmüşüz de ağlayanımız yok.

Neyse; @[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] ekte sana eklentinin orijinal dosyasını yükledim. Var olanı silip yilmaz tarafından kodlanan bu eklentinin orijinalini kurarsan vBulletin seçenekler bölümünde "Yilmaz - Kayıt sonrası Hoşgeldiniz Konusu" kısmından bütün ayarları yapabilirsin. Gerek konunun oluşturulacağı forumID, gerek kullanıcıID, gerek kullanılacak başlık ve yazılacak içerik alternatifleri için seçenekler mevcut. Takıldığın bir yer olursa belirtirsin, yardımcı olurum. Kolay gelsin.

Her hıyarım var diyene de tuz alıp koşmayın. Codermışmışmış.
Sunucumuza eklenmiş dosya
Dosya tipi: xml product-yilmaz_yeni_uye_konu.xml (15.6 KB (Kilobyte), Eklenti toplamda 2 kez indirilmiştir.)

• When injustice becomes law, resistance becomes duty.
  Alıntı