Tekil mesaj gösterimi
Alt 26 Ekim 2022, 18:44   #31
kabaktan dönenin kaşığı kırılsın
konserve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kullanıcıların profil bilgileri ziyaretçilere gizlidir.
Standart Yanıt: 10. Haftanın Konuğu konserve

Alıntı:
Zeze kullanıcısının gönderdiği mesajdan alıntı Mesajı göster
@[Foruma üye olmadığınız sürece forum içeriğindeki bağlantıları görüntüleyemezsiniz. Foruma üye olmak için TIKLAYIN!] yeni sorularımla geldim
hoş geldiniz efenimm
  1. İmkanın olsa, değiştirebilme şansın olsa, Dünyada ve Türkiye'de öncelikle neyi değiştirirsin?
    -dünyada ve türkiyede adaletsizliği kaldırmak isterdim. türkiye ile ilgili birkaç dokunuş daha yapmak isterdim ama önümüz zaten kış malum
  2. Aşk senin için ne ifade ediyor?
    -mazoşistliğin başlangıcını
  3. Sevdiğin veya düşüncelerini anlatan bir sözü bizimle paylaşır mısın?
    -sevgi eylem gerektirir
  4. Ayağını yorganına göre uzatır mısın, yoksa borç yiğidin kamçısı diyenlerden misin?
    -para kazanmaya başladığım günden beri borç ödüyorum. borçlanmadan para birikmez diye kendimi teselli etmeye çalışsam da kendim de inanmıyorum.
  5. Yetinmeyi bilir misin, her şeyin hep daha fazlasını mı istersin?
    -kıtlık bilinci var bende. biraz açgözlü olsam her şey çok farklı olabilirdi, konu önemli değil
  6. Telefonun bozuldu diyelim, yeni telefon alacaksın almışken 40 bin lira verip Iphone 14 alır mısın?
    -almam, iphone 7 kullanıyorum bozuldu bozulacak ama büyük ekran kullanamadığımdan gittiği yere kadar idare etsin diyorum. ben böyle şeylerde şatafatı lüksü saçma buluyorum. tamam şu an ona ayıracak bütçem yok ama olsa da ayırmazdım kesinlikle.
  7. Okuduğun kitaplardan tavsiye edebileceğin sende iz bırakan 5 kitap ismini bizimle paylaşır mısın?
    -peyami safa-cingöz recai serisinden arsen lüpen istanbulda kitabı okuduğum ilk polisiye roman olduğundan bende yeri bambaşkadır
    -yine peyami safa fatih harbiye
    -halide edip sinekli bakkal
    -sabahattin ali kürk mantolu madonna
    -buket uzuner kumral ada mavi tuna
    -george orwell-1984

benim çok sevdiğim kitaplar vardı ama bu aralar hafıza problemi yaşıyorum